• TrustLogo®

  Güvenli bir ortamda bulunduğunuzdan emin olmanız için vermeye başladığımız güvenlik uygulaması hizmetlerinden biridir. Uluslararası güvenlik otoritelerinden biri olan COMODO şirketi tarafından verilmekte olan ve "Patent Bekleyen" bir hizmettir. Görüntülenmekte olan site ekranların gerçek ve güvenli bir ortam olduğunu belirtir (internet üzerinden kredi kartı hırsızlığı yapma yöntemlerinden biri olan site taklidine karşı güvende olduğunuzu bilirsiniz). İmlecinizi bu logonun üzerine getirdiğinizde bu hizmeti sağlayan şirketin bilgilerine ve maddi olarak kaç dolarlık güvence altında bulunduğunuzu görürsünüz,

  Sizin sitenizin de güvenlikli ve onaylı olduğunuzu ispatlayın !

  TrustLogo® web siteniz için gerçek zamanlı kimlik doğrulaması sağlar.

  TrustLogo® başarılı e-ticaret için önemli bir engel olan, web sitesi ve ziyaretçileri arasındaki güven eksikliğini ortadan kaldırır.

  TrustLogo® internette tek gerçek zamanlı kimlik doğrulama altyapısını sağlar.

  TrustLogo® müşterilerinize güven ve huzur verir.

  Card Payment TrustLogo®
  Online alışverişlerde, ödeme noktasında risk istemeyen müşterişler satış kaybına neden olurlar. Sitenizin dünyanın önde gelen kredi kartı şirketleri tarafından güvenilir olduğunu müşterilerinize göstermek ve onları bilgilendirmek için sitenizde TrustLogo® kullanmalısınız.
  Web sitenizde TrustLogo ® görüntülensin Ödeme sırasında müşteri kaybını en az'a indirin.
  Web siteniz'in dünyanın önde gelen kredi kartı şirketleri tarafından güvenilir olduğuna müşterilerin bilgilendirerek bu tür korkuların üstesinden yardımcı olur.
  Eşsiz IDAuthority® teknolojisi ile web sitenizin doğrulanmasını sağlar. Sitenizin ödemelerde yetkili olduğunu ispatlar.
  Bilgileriniz comodo tarafından kontrol edilerek onaylanır. Web sitesi kimlik doğrulamasınin gösteriminde herhangi bir sınırlama yoktur.
  Comodo Content Verification
  Marka Kimliği ve Bütünlüğü korumak Internet dolandırıcılığı ciddi marka ve e-ticaret yapan şirketlerin itibarını tehdit ediyor. Kimlik tehdidi, web sayfası içerik çalınması ve phishing maliyet işletmelerin milyarlarca yanı sıra online işlemlerde tüketici güveni zayıflatır. Comodo, dünyanın 2. büyük ve en hızlı büyüyen Yüksek Güvence Sertifika Yetkilisi, marka koruma ve e-işletme sahtekarlık koruması için İçerik Doğrulama Sertifikası kapsamlı bir çevrimiçi risk azaltma sistemi geliştirmiştir.
 •